Strona startowa

Witaj w naszym sklepie! Znajdujesz się w miejscu, w którym możesz: sprawdzać informacje o Twoim zamówieniu, zarządzać swoimi danymi, składać reklamacje, edytować zgody formalne, kontrolować bieżące działania.

Zamówienia w trakcie realizacji

Aktualnie nie masz zamówienia w trakcie realizacji

Jeśli potrzebujesz pomocy przy złożeniu zamówienia, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w dokonaniu zakupu.

Moje zamówienia

Poniżej znajduje się lista wszystkich złożonych przez Ciebie zamówień. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat poszczególnego zamówienia, opłacić je, zgłosić reklamację, kliknij zobacz przy danym zamówieniu.

Jeszcze nie złożyłeś żadnego zamówienia

Moje dane

Możesz tu podejrzeć i edytować swoje podstawowe dane oraz definiować nowe adresy.

Dane podstawowe

Moje adresy   Dodaj nowy

Jeszcze nie dodałeś adresu

Brak produktów według podanych kryteriów wyszukiwania

Zdefiniuj pierwszy adres

Usuwanie konta

W tym miejscu możesz usunąć swój Panel Klienta. Dobrze zastanów się przed podjęciem tej decyzji, ponieważ jej skutki będą nieodwracalne. Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady, skontaktuj się z nami.

Dane firmy

Możesz tu podejrzeć i edytować dane firmy.

Reklamacje   Dodaj nową

Możesz dodać nową reklamację lub sprawdzić na jakim etapie jest złożona już przez Ciebie reklamacja.

Nie zgłaszałeś żadnych reklamacji

Cieszymy się, że nie miałeś problemów związanych z zamówieniami.

Zgody formalne

Polityka informacyjna

I. SPRAWY ORGANIZACYJNE

1. Ośrodek prowadzi szkolenie z zakresu nauki jazdy kategorii B.

2. Wykłady odbywają się w dniach i godzinach ustalonych przez Auto Szkołę LIDER.

3. Auto Szkoła LIDER zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu.

4. Zajęcia praktyczne odbywają się przez cały tydzień (także w soboty i niedziele) w godzinach 6.00-22.00.

5. Szkolenie może rozpocząć osoba, która założyła Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) w Wydziale Komunikacji.

6. Podstawowym obowiązkiem kursanta jest regularne i punktualne uczęszczanie na zajęcia teoretyczne i praktyczne.

7. Umawianie zajęć praktycznych (jazdy):

a) Kursant ma możliwość umawiania jazd osobiście w biurze lub telefonicznie pod nr:

Oddział RETKINIA - tel: 506 110 275

Oddział CENTRUM i BAŁUTY - tel: 517 406 129

Oddział GÓRNA - tel: 512 195 194

b) Kursant ma możliwość odwołać zaplanowaną jazdę najpóźniej do godz. 16:00 na dzień przed ustalonym terminem - należy powiadomić telefonicznie bądź osobiście w jednym z oddziałów pracownika biura Auto Szkoły LIDER, o odwołaniu jazd,

UWAGA! jazdy zaplanowane na sobotę, niedzielę i poniedziałek można odwołać najpóźniej do piątku do godziny 16.00,

c) niezawiadomienie w wyżej opisanym terminie o nieobecności na zaplanowanych jazdach, skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości = 60zł za 1h godzinę (z powodu konieczności wypłaty wynagrodzenia instruktorom za czas gotowości do pracy),

d) powyższe nie dotyczy szczególnych przypadków losowych.

8. W przypadku skorzystania z płatności ratalnych, kursant zobowiązuje się do wpłacenia minimum 500 zł najpóźniej w dniu zapisu na kurs (I rata), następna rata winna być wpłacona w wysokości minimum 500 zł po zakończeniu części teoretycznej i do 10-tej godziny zajęć praktycznych (II rata). Całość opłaty za kurs należy uregulować do 20-tej godziny części praktycznej (III rata).

9. W przypadku nieuregulowania płatności w wyżej określonym terminie, szkolenie praktyczne zostaje zawieszone do czasu wpłynięcia reszty należności.

10. W przypadku przerwania szkolenia, kursant zobowiązuje się do uregulowania płatności proporcjonalnie do ilości przeprowadzonych zajęć teoretycznych i zajęć praktycznych.

II. PLAN NAUCZANIA

11. Część teoretyczna:

a) Auto Szkoła LIDER prowadzi zajęcia teoretyczne z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych (plansze, projekcje DVD, programy komputerowe itp.)

b) Po zakończeniu części teoretycznej i praktycznej, kursant przystępuje do egzaminu wewnętrznego w formie testu na licencjonowanym programie komputerowym „Egzamin Wewnętrzny”.

c) Test zawiera 32 pytania, czas trwania egzaminu wynosi 25 minut. Wynik egzaminu wewnętrznego jest pozytywny, jeżeli kursant uzyska minimum 68 punktów na 74 punkty możliwe.

d) Wynik negatywny powoduje konieczność powtórnego przystąpienia do egzaminu teoretycznego w ustalonym przez Auto Szkołę terminie.

e) Godzina zajęć teoretycznych trwa 45 minut.

12. Część praktyczna:

a) Zajęcia praktyczne obejmują zajęcia prowadzone na placu manewrowym i w ruchu drogowym oraz co najmniej 4 godziny jazdy poza obszarem zabudowanym.

b) Jazdy odbywają się w terminach ustalonych z kursantem w biurze Auto Szkoły LIDER

c) Godzina zajęć praktycznych trwa 60 min.

d) Zajęcia praktyczne kończą się egzaminem wewnętrznym.

III. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

13. W przypadku umówienia dodatkowych zajęć praktycznych, opłaty trzeba dokonać w dowolnie wybranym biurze Auto Szkoły LIDER najpóźniej na dzień przed umówionymi jazdami. W przypadku zajęć niedzielnych najpóźniej w piątek.

14. Aktualny cennik znajduje się w biurze Auto Szkoły LIDER oraz na stronie internetowej www.autoszkolalider.pl i stanowi integralną część niniejszego regulaminu.

15. Regulamin jest umieszczony na stronie internetowej Auto Szkoły LIDER oraz wywieszony/wyłożony w każdym biurze Auto Szkoły LIDER.

Zmiana hasła

Jeśli chcesz zmienić hasło podaj proszę stare i wpisz dwukrotnie nowe, które chcesz teraz ustawić.