Poznaj nas

Szkoła jazdy Lider to najwyższa w Łodzi jakość szkolenia

W naszych oddziałach na Retkini, Górnej Manufakturze i Teofilowie szkolimy kandydatów na kierowców na kursach: podstawowych, ekspresowych, rozszerzonych, weekendowych oraz indywidualnych. Dużą popularnością cieszą się również jazdy doszkalające prowadzone na trasach egzaminacyjnych. Nasi kursanci korzystają z placu manewrowego przy ul. Maratońskiej w pobliżu ośrodka egzaminacyjnego WORD. Zapewniamy wysoką jakość nauczania w miłej i bezstresowej atmosferze.

4 lokalizacje - (Retkinia, Górna, Manufaktura, Teofilów)

Naszą główną dewizą jest jakość nauczania, a co za tym idzie osiąganie przez szkolonych u nas kursantów wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności oraz kultury jazdy. W pełni czujemy się odpowiedzialni nie tylko za pozytywny wynik egzaminów państwowych, ale przede wszystkim za przyszłość wyszkolonych przez nas kierowców. Dodatkowo, poza ogólnie znanymi standardami, uczymy właściwej techniki jazdy, która w trudnych warunkach pozwoli naszym kursantom zapanować nad pojazdem. Dzięki temu możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią i wysoką zdawalnością egzaminów.

Tylko u nas - 90% zdawalność

Część praktyczna szkolenia odbywa się przy wykorzystaniu samochodów marki Hyundai i20, będących na wyposażeniu łódzkiego WORD'u. Dodatkowo jeden z naszych samochodów został wyposażone w urządzenia techniczne służące do zapisu obrazu i dźwięku. Umożliwia to naszym kursantom zdawanie egzaminów państwowych samochodem auto szkoły, a więc tym, który mieli okazję poznać podczas jazd.

Zobacz naszą galerię

Kursanci o nas

Marek Tomaszewski
    POLECAM LIDERA ! Zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny na 100% za PIERWSZYM razem. Szczególnie dziękuje p.Bogdanowi i Marcinowi (Trzymamy teraz kciuki za Kinię).
    Paulla Gołaszewska
    Pan Bogdan - najlepszy na świecie instruktor czyniący cuda !!!!
    Radek Głąbicki
    Świetni, sympatyczni ludzie. Po tym jak kilkakrotnie zmieniałem autoszkoły, wiem co mówię. Tutaj nie jeździ  się tylko po prostych odcinkach dróg, instruktorzy nie są małostkowi, nie wymagają od Was "zbyt dużo" i  nie liczą na to że przygotujecie się w innych autoszkołach. Dzisiaj zdałem mój egzamin praktyczny, wracam świętować, pozdrawiam wszystkich. P.S. Nie marnujcie czasu w innych szkołach, szkoda życia.

Kursy w naszej ofercie

Kurs kat. B w języku angielskim

3,200.00 PLN
Terminy zajęć teoretycznych i praktycznych zależą od dyspozycyjności kursanta. Posiadamy placówki w całej Łodzi: Centrum, Retkinia, Górna, Teofilów
Kup teraz

Kurs kat. B w języku rosyjskim

3,000.00 PLN
Kup teraz

Kurs kat. B na aucie w automacie

Kurs kat. B podstawowy

2,950.00 PLN

Kurs kat. B indywidualny

Voucher LIDER kat. B

3,000.00 PLN
Podaruj bliskiej osobie niezwykły prezent w postaci kursu PODSTAWOWEGO nauki jazdy kat. B. Taka nauka pozostaje na całe życie i sprawi, że obdarowana osoba zapamięta ją na zawsze

Kurs kat. B rozszerzony

3,300.00 PLN
  • 35h praktyka
  • 30 min jazdy po placu WORD

Kurs kat. B rozszerzony plus

3,400.00 PLN
Zajęcia teoretyczne odbywają się min. 2x w tygodniu (na pierwszych zajęciach instruktor ustala z grupą terminy kolejnych spotkań). Terminy zajęć praktycznych zależą od dyspozycyjności kursanta.
  • 35h praktyka
  • 30 min jazdy po placu WORD
  • samochód OSK na egzamin państwowy

Kurs kat. B weekendowy